• Upravni Odbor

    ČLANOVI:

    • Doc dr Vinko Nikić, sertifikovani računovođa (Podružnica Kotor)
    • Predrag Raičković, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    • Vesna Radunović, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    • Mr. Nevenka Todorović, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    • Dr Valentina Ivanović, predstavnik CBCG
    • Doc. dr Mijat Jocović, predstavnik Ekonomskog fakulteta UCG
    • Svetomir Aković, sertifikovani računovodja (Podružnica Berane)
    • Mladen Ognjenović, sertifikovani računovođa (Podružnica Nikšić)
    • Anita Radulović, ovlašćeni računovođa (Podružnica Bar)
  • Članovi komisije za etička pitanja:

    1. mr Ljerka Momčilović, sertifikovani računovođa (Podružnica Kotor)
    2. Ilinka Vuković, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    3. Nada Guzina, sertifikovani računovođa (Podružnica Nikšić)
    4. mr Radovan Samardzić, sertifikovani računovođa (Podružnica Kotor)
    5. Milica Praščević, sertifikovani računovođa (Podružnica Berane)
  • Istražna komisija:

    Redovni član

    1. Igor Pavićević, Podružnica Podgorica;
    2. Dinko Milošević, Podružnica Kotor;
    3. Sveto Milikić, Podružnica Berane;
    4. Sanija Fatić, Podružnica Nikšić;
    5. Marnela Marković, Podružnica Bar

    Zamjenski član (opciono)

    1. Ibro Šabović, Podružnica Podgorica
    2. Slobodan Nikolić, Podružnica Kotor;
    3. dr Ruždija Kalač, Podružnica Berane;
    4. Milijana Đukanović, Podružnica Nikšić
    5. Biljana Aničić Nikolić, Podružnica Bar

  • Nadzorni odbor:

    1. Slađana Raičković, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    2. Ruža Vojinović, sertifikovani računovođa (Podružnica Bar)
    3. Dragana Zarubica, sertifikovani računovođa (Podružnica Kotor)
    4. Zoran Ivanović, ovlašćeni računovođa (Podružnica Nikšić)
    5. Svetislav Milikić, ovlašćeni računovođa (Podružnica Berane)
  • Komisija za prijem u članstvo i nostrifikaciju zvanja:

    1. Snežana Aleksić, Sertifikovani računovođa (Podružnica Nikšić)
    2. Tanja Bulatović, Sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    3. Dragana Zarubica, Sertifikovani računovođa (Podružnica Kotor)
    4. dr Tanja Laković, predstavnik Ekonomskog fakulteta
    5. Tripković Nataša, Sertifikovani računovođa (Podružnica Bar)

  • Komisija za obrazovanje, edukaciju i organizaciju ispita:

    1. Igor Pavićević, Sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    2. Enesa Bekteši, Sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    3. dr Radovan Samardžić, Sertifikovani računovođa(Podružnica Kotor)
    4. Prof.dr Ana Lalević Filipović, predstavnik Ekonomskog fakulteta
    5. Marija Janjušević, Ovlašćeni računovođa (Podružnica Nikšić)

  • Komisija za kontrolu kvaliteta

    1. Predrag Raičković, ovlašćeni revizor
    2. mr Nevenka Todorović, ovlašćeni revizor
    3. Vesna Radunović, ovlašćeni revizor
    4. Mileva Kulušić, ovlašćeni revizor
    5. Zorica Vujović, ovlašćeni revizor
  • Komisija za poresku politiku

    1. Milena Golubović, Sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    2. Slađana Raičković, Sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    3. Svetomir Aković, Sertifikovani računovođa (Podružnica Berane)
    4. Milka Samardžić, Ovlašćeni računovođa (Podružnica Kotor)
    5. Anita Radulović, Ovlašćeni računovođa (Podružnica Bar)

  • Skupština:

    1. Goran Strahinja, sertifikovani računovođa, Predsjednik

    2. Mr Radovan Samardžić, sertifikovani, računovođa, Potpredsjednik

    PREUZMITE SPISAK OPUNOMOĆENIH PREDSTAVNIKA SKUPŠTINE ISRCG

  • Osnivači Instituta:

    1. Dr Zoran Todorović (Podgorica)

    2. Enesa Bekteši (Podgorica)

    3. Dušanka Nikitović (Podgorica)

    4. Krsto Spajić (H.Novi)

    5. Mladen Ognjenović (Nikšić)

    6. Momčilo Mihaljević (Podgorica)

    7. Ibro Šabović (Rožaje)

    8. Ljerka Momčilović (Tivat)

    9. Ljiljana Velimirović (Podgorica)

    10.Branka Bojović (Podgorica)

    11.Predrag Rakočević (Kolašin)

    12.Ljiljana Milinović (H.Novi)

    13.Nada Guzina (Nikšić)

    14.Vesna Radunović (Podgorica)

    15.Zorica Vujović (Tivat)

    16.Sava Obradović (Podgorica)

    17.Dejan Savić (Podgorica)

    18.Dijana Zečević (Podgorica)

    19.Nevenka Todorović (Podgorica)

    20.Ljiljana Vukmirović (Podgorica)

    21.Todor Gagović (Nikšić)

    22.Vladimir Čarapić (Podgorica)