• Upravni Odbor

    • Doc dr Vinko Nikić, sertifikovani računovođa (Podružnica Kotor)
    • Predrag Raičković, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    • Vesna Radunović, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    • Dražen Raičković, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    • Dr Valentina Ivanović, predstavnik CBCG
    • Prof. dr Mijat Jocović, predstavnik Ekonomskog fakulteta UCG
    • Svetomir Aković, sertifikovani računovodja (Podružnica Berane)
    • Mladen Ognjenović, sertifikovani računovođa (Podružnica Nikšić)
    • Anita Radulović, ovlašćeni računovođa (Podružnica Bar)
  • Nadzorni odbor:

    • Prvoslava Klepo, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    • Brankica Mosurović, sertifikovani računovođa (Podružnica Berane)
    • Nada Janičić, ovlašćeni računovođa (Podružnica Nikšić)
    • Slobodan Nikolić, ovlašćeni računovođa (Podružnica Kotor)
    • Marnela Marković, sertifikovani računovođa (Podružnica Budva)
  • Skupština:

    • Doc. dr Radovan Samardžić, sertifkovani računovođa (Podružnica Kotor)
    • Ilinka Vuković, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
  • Spisak opunomoćenih predstavnika Skupštine ISRCG:

    R. br. Ime i prezime Profesionalno zvanje
    1 Aleksandra Radojević Sertifikovani računovođa 
    2 Anđela Raičković Sertifikovani računovođa 
    3 Anđelija Živković Knjigovođa 
    4 Anita Radulović Ovlašćeni računovođa 
    5 Borislav Ivanković Sertifikovani računovođa 
    6 Dejan Savić  Sertifikovani računovođa 
    7 Dobrana Perović Sertifikovani računovođa 
    8 Dragana Ćorić  Sertifikovani računovođa 
    9 Dragana Stanović Ovlašćeni računovođa 
    10 Dragana Zarubica  Sertifikovani računovođa 
    11 Dražen Raičković Ovlašćeni računovođa 
    12 Enesa Bekteši  Sertifikovani računovođa 
    13 Goran Strahinja  Sertifikovani računovođa 
    14 Ibro Šabović Sertifikovani računovođa 
    15 Ilinka Vuković  Sertifikovani računovođa 
    16 Jelena Božović  Ovlašćeni računovođa 
    17 Jelena Samardžić Ovlašćeni računovođa 
    18 Katarina Mrdović Žarković  Ovlašćeni računovođa 
    19 Kristina Perović  Ovlašćeni računovođa 
    20 Ljerka Momčilović Sertifikovani računovođa 
    21 Maja Krstić Sertifikovani računovođa 
    22 Marina Miljanić Ovlašćeni računovođa 
    23 Marnela Marković Sertifikovani računovođa 
    24 Milan Rakočević Sertifikovani računovođa 
    25 Milena Ostojić Sertifikovani računovođa 
    26 Milutin Kusovac  Sertifikovani računovođa 
    27 Mladen Ognjenović Sertifikovani računovođa 
    28 Mladenka Bovan  Sertifikovani računovođa 
    29 Nevenka Todorović Radulović Sertifikovani računovođa 
    30 Nikola Ribar  Sertifikovani računovođa 
    31 Nikola Strugar  Ovlašćeni računovođa 
    32 Predrag Raičković Sertifikovani računovođa 
    33 Prvoslava Klepo Sertifikovani računovođa 
    34 Radovan Samardžić Sertifikovani računovođa 
    35 Ranka Stojanović Ovlašćeni računovođa 
    36 Svetomir Aković  Sertifikovani računovođa 
    37 Vesna Radunović Sertifikovani računovođa 
    38 Vinko Nikić Sertifikovani računovođa 
    39 Vladimir Čarapić Sertifikovani računovođa 
    40 Zoran Ivanović Ovlašćeni računovođa 
    41 Zoran Vukićević Ovlašćeni računovođa 

  • Komisija za obrazovanje, edukaciju i organizaciju ispita:

    1. Anastasija Boljević, sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    2. Enesa Bekteši, Sertifikovani računovođa (Podružnica Podgorica)
    3. Doc. dr Radovan Samardžić, Sertifikovani računovođa(Podružnica Kotor)
    4. Doc. dr Tanja Laković, predstavnik Ekonomskog fakulteta
    5. Marija Janjušević, Ovlašćeni računovođa (Podružnica Nikšić)

  • Uprava


    Generalni sekretar
    mr Anastasija Boljević, Ovlašćeni revizor, FCCA
    e-mail: [email protected]
    kontakt tel: +382-69-112 – 995

    Sektor za obrazovanje i edukaciju
    Vladislav Karadžić, dipl. oec
    e-mail: [email protected]
    kontakt tel: +382-67-025 – 879

    Računovodstvo i konsalting (MRS/MSFI i Poreski sistem)
    mr Anastasija Boljević, ovlašćeni revizor, FCCA
    e-mail: [email protected]
    kontakt tel: +382-69 – 112 – 995

    Administracija
    Ana Šofranac, administrativni sekretar za članstvo i pretplatnike
    kontakt tel: +382-69-285-554
    e-mail: [email protected]
    Ana Raičković, administrativni referent
    kontakt tel: +382-69- 090-631
    e-mail: [email protected]

    Izdavačka djelatnost ISRCG
    Mihailo Vukosavljević, Ovlašćeni revizor, direktor DOO “Računovođa”
    kontakt tel: +382 -69-160-972
    e-mail: [email protected]
    Kontakt telefon/fax: +382 – 20-227-402 svakog radnog dana od 08-16h

    Prvoslava Klepo, Sertifikovani računovođa, Menadžer za standarde i izdavačku djelatnost
    Kontakt tel: +382-69-292-888
    e-mail: [email protected]

  • Podružnice:

    Podružnica Podgorica (obuhvata opštine Podgorica, Danilovgrad i Cetinje)
    – Predsjednica: mr Nevenka Todorović, ovlašćeni revizor
    – Potpredsjednica: Milena Ostojić, sertifikovani računovođa
    Kontakti – mail: [email protected]
    mob : +382 (63) 299 – 609

    Podružnica Nikšić (obuhvata opštine Nikšić,Šavnik, Plužine,Žabljak, Pljevlja)
    – Predsjednik: Mladen Ognjenović, ovlašćeni revizor
    – Potpredsjednica: Nada Janičić, ovlašćeni računovođa
    Kontakti e- mail: [email protected]
    mob: +382 (67) 348 -111

    Podružnica Kotor (obuhvata opštine Tivat,Kotor i H.Novi)
    – Predsjednik: Doc. dr Radovan Samardžić, ovlašćeni revizor
    – Potpredsjednik: Slobodan Nikolić, ovlašćeni računovođa
    Kontakt e- mail: [email protected]
    mob: +382 (69) 044 -461

    Podružnica Bar (obuhvata opštine Ulcinj, Bar i Budva)
    – Predsjednica: Anita Radulović, ovlašćeni računovođa
    – Potpredsjednica: Marina Miljanić, ovlašćeni računovođa
    Kontakti e- mail: [email protected]
    mob: +382 (69) 160 -973

    Podružnica Berane (opštine Bijelo Polje, Mojkovac, Kolašin, Berane, Plav, Rožaje i Andrijevica)
    – Predsjednik: Svetislav Milikić, ovlašćeni računovođa
    – Potpredsjednik: Svetomir Aković, ovlašćeni revizor
    – Potpredsjednik: Ljutvo Bibić, ovlašćeni računovođa
    Kontakti e- mail: [email protected]
    mob: +382 (69) 390-330


Završena je prijava za Junski ispitni rok, I termin - 19.06.2022.